Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить тараканов
03:15
Уничтожить тараканов

Уничтожить тараканов

Уничтожить тараканов

Питання про те, як позбутися тарганів у квартирі, давно перестав бути серйозною проблемою: за останні півстоліття хімічна промисловість розробила досить багато коштів, настільки ж ефективно допомагають позбутися від тарганів, наскільки і безпечних для людей.
А от про те, як позбутися тарганів раз і назавжди, досі сперечаються вчені й технологи: це завдання вимагає не тільки одноразового застосування потрібних коштів, а й методичної роботи щодо поліпшення стану самої квартири, прилеглих до неї приміщень та їх санітарного стану.
У цьому випадку позбавлення від тарганів повинно бути поєднане з цілим комплексом санітарних заходів.

уничтожить тараканов

Ефективні способи позбутися від тарганів

Найбільш ефективний спосіб позбавлення від тарганів - це, як і дивно, наведення повної чистоти і порядку в квартирі, а також постійне підтримання їх на належному рівні. Такі заходи спрацюють не відразу, але в довгостроковій перспективі створять нестерпні умови для життя тарганів.
Чистота на кухні і в квартирі в цілому - запорука успішної боротьби з тарганами
на замітку
Перевірено, що таргани самі і назавжди покидають квартири, в яких створені непридатні для їхнього життя умови. При цьому не потрібно додаткового знищення або відлякування комах сильнодіючими засобами. Навпаки, квартири брудні і засмічені постійно заселяються тарганами навіть тоді, коли господарі регулярно обробляють їх потужними інсектицидами.
Для того щоб таргани в будинку існувати не змогли, необхідно:
Стежити, щоб у приміщеннях не залишалося ніяких відкритих продуктів харчування. Всі недоїдені залишки їжі слід ховати в холодильник або упаковувати в банки або щільні поліетиленові пакети, протирати поверхні, на яких можуть зберегтися крихти, масло або розлиті напіткі.Неубранние залишки їжі сприяють розмноженню тарганів
Ретельно насухо протирати всі раковини, ванну і посуд. Таргани потребують постійного доступі до води, і при відсутності її залишать приміщення дуже швидко.
Позбавлятися від з'являються місць, які можуть служити тарганам укриттями: відклеюються шпалери, потрісканих плінтусів, тріщин в паркеті, відкритих ніш за меблями.
Регулярно провітрювати кімнати - це не тільки допоможе позбутися від тарганів у квартирі, але і підтримає хороше самопочуття у живуть у ній людей.
відгук
«Скільки не труїли ми тарганів всякими Рейдами і дуст, вони все одно поверталися. Говорили з сусідами по гуртожитку, але вони особливого ентузіазму не виявляли. А адже прусаки від них лізуть! Коли переїхали на квартиру, відразу побачили прусаків і тут. Але ремонт зробили якісний, і тепер я постійно наводжу порядок, прибираю продукти зі столу в холодильник, стежу за чистотою. В результаті квартира чиста і без комах ».
Тетяна, 
І лише тільки після того, як позбавитися від тарганів такими способами швидко не вийшло, слід застосовувати методи їх прямого знищення - для прискорення ефекту:
обробка приміщення інсектицидами. На сьогодні це - найкращий спосіб позбутися від тарганів, що забезпечує швидкий результат і можливість застосування завжди і скрізь. Проти тарганів добре працюють багато хімічні засоби, у тому числі поширені Get, Raid, Раптор, Off і традиційні Діхлофос, Дуст і Карбофос. Важливо тільки вибирати ті з них, які виявляються найменш небезпечними для человека.Ловушкі від тарганів Раптор
Виморожування квартири або будинку. Дуже ефективний спосіб позбутися від тарганів: імаго і личинки всіх видів гинуть при зниженні температури нижче мінус 8 ° С. Відповідно, жителям більшої частини Росії в зимовий час такий спосіб підійде найбільше: він абсолютно безпечний і безкоштовний. Важливо тільки заздалегідь потурбуватися про збереження системи опалення та водопровода.Виморажіваніе квартири
Використання спеціальних пасток. Як би швидкі і непомітні не були таргани, позбутися від них можна за допомогою добре відомих усім липучок і пасток, в яких вони або ховаються, або до яких прилипають і вже не можуть вибратися. Перевага цього методу в тому, що він не вимагає витрат сил і часу на дезінсекцію. Але він допомагає повністю позбавитися від тарганів тільки при невеликій їх чісленності.Ловушка для тарганів
Приклад: пастки для тарганів Комбат
Застосування отруєних приманок. Теж досить ефективний спосіб, але який працює тільки при невеликій чисельності шкідників у приміщенні. Приманки такі готуються найчастіше з використанням борної кіслоти.Отравленние приманки з борною кислотою
відгук
«На форумі прочитав рецепт отруйних кульок від тарганів. Довелося купити борну кислоту в аптеці. Замішав її з борошном і олією, наробив катишков, розклав по тумбочках, а тепер тільки збираю трупів вранці. Особливо багато їх під раковиною - по два-три кожен день знаходжу ... »
Ілля, 
Важливо пам'ятати, що ці способи позбавлення від тарганів дозволяють знищити комах, як кажуть, тут і зараз. Але жоден з них не гарантує, що через тиждень або місяць прусаки і їх чорні родичі знову не приповзуть від сусідів.
Тому щоб позбутися від тарганів назавжди ці методи потрібно застосовувати в комплексі з загальним благоустроєм і очищенням квартири.

уничтожить тараканов

Застосування інсектицидів проти тарганів

На сьогоднішній день цей спосіб вважається найбільш універсальним і ефективним. Власники квартир можуть застосовувати його самостійно, а можуть викликати спеціальні служби дезінсекції, в тому числі і місцеву СЕС.
Застосування сучасних інсектицидів
Головним достоїнством інсектицидів є тотальність їх дії: вони проникають з повітрям або на лапках самих комах туди, куди людина ніяк добратися не зможе.
Перевагою виклику СЕС є висока ефективність обробки приміщення і безпека дезінсекції для мешканців і домашніх тварин. Вся обробка приміщення відбувається силами спеціальної бригади, при цьому використовуються професійні препарати, більш сильні, ніж продаються на ринках.
Перед тим, як позбавитися від тарганів та прусаків силами спеціальних бригад, необхідно на день обробки вивести з приміщення всіх жителів і домашніх тварин. А після обробки, дотримуючись інструкції менеджера компанії, провести вологе прибирання в будинку і провітрити всі кімнати.
Послуги дезінсектор в сумі обходяться дещо більше, ніж коштує сам інсектицидний препарат. Так, повна дезінсекція двокімнатної квартири від тарганів в Московській області коштує близько 2500 рублів.
Дезінсекція квартири від тарганів
Найбільш розумно вдаватися до допомоги професіоналів при необхідності обробки великої кількості приміщень (наприклад - в цеху харчового блоку), коли тарганів в будинку дуже багато, або при узгодженої боротьбі з шкідниками цілим багатоквартирним будинком або гуртожитком.
Застосовувати інсектицидні препарати самостійно стоїть тоді, коли необхідно обробити лише кілька невеликих приміщень. Наприклад - одну квартиру. У цьому випадку особливості застосування препарату будуть залежати від форми, в якій випускається інсектицид.
Отрути у вигляді спреїв розбризкуються в місцях найбільш вірогідного присутності комах - в тумбочках, під раковинами, за шафами, навколо плінтусів, за килимами. Перед тим, як позбавитися від тарганів будинку за допомогою інсектицидних засобів, бажано відсунути меблі на кухні і в кімнатах від стін і підняти краї і кути лінолеуму, килимів та килимових доріжок.
Спреї потрібно розпорошувати в місцях можливого скупчення комах
Перед обробкою необхідно видалити з приміщень всіх жителів і домашніх тварин. Саму обробку слід проводити в закритому одязі і бажано - в рукавичках, окулярах і ватно-марлевій пов'язці, при закритих вікнах і дверях.
Після обробки квартирі потрібно дати настоятися кілька годин, після чого вона провітрюється, загиблі комахи видаляються, а всі поверхні ретельно протираються вологою тканиною.
Робота з порошковими інсектицидами вимагає розсипання їх у місцях переміщення і скупчення комах. Важливо простежити, щоб ці порошки були недоступні для дітей і домашніх тварин і знаходилися під килимами, за тумбочками або всередині них.
Олівцем (наприклад, інсектицидною дрібному Машенька) квартира обробляється схожим чином. Відмінність полягає лише в тому, що олівець можна наносити на вертикальні поверхні і чітко обмежувати з його допомогою переміщення шкідників.
Олівець Машенька від тарганів
Перевагою порошкових отрав і олівців є те, що їх можна використовувати без евакуації жителів приміщення і робити саму обробку непомітною. Але навіть незважаючи на високу отруйність цих препаратів для тарганів, вони, скоріше, відіграють допоміжну роль, особливо коли комах в квартирі багато.
Спреї ж працюють зазвичай більш ефективно завдяки тому, що потрапляють в дихальні шляхи шкідника крім його бажання.
Найбільш ефективними і популярними засобами для самостійного знищення тарганів є:
Raid
Get
Raptor
Фуфанон
Мікрофос
карбофос
дихлофос
Комбат
Глобал
регент
Меділіс Ціпер.
Всі ці препарати можна купити на ринках і в господарських магазинах. Професійними засобами є Тетрікс, Хлорпірімак, Сінузан, Ектермін, міна.
Порошки проти тарганів частіше називаються дустом, хоча раніше під цим терміном розуміли тільки ДДТ. З порошкових препаратів проти тарганів найбільш відомі:
пиретрум
Орадельт
Фенакс і Фенаксін
Інсорбцід.
А найвідомішим олівцем є знаменита ще з радянських часів Машенька. Сьогодні крім неї на ринку присутні крейда китайського виробництва, але явних переваг перед Машенькою вони не мають.

Уничтожить тараканов

Мабуть, найбільш ефективною формою випуску інсектицидів є гелі - вони дозволяють позбутися від тарганів навіть у сильно заражених приміщеннях. І хоча за своєю суттю вони мало відрізняються від інших препаратів, спосіб їх застосування і головне - ефективність - заслужили для них більшу популярність. Тому про гелі від тарганів варто сказати окремо.

Інсектицидні гелі від тарганів

Склад більшості гелів від тарганів включає в себе приманку для комах і власне отрута, яка є для них позбавленим смаку.
В якості приманки найчастіше використовуються ароматизатори шоколаду, меду, анісу або ванілі. Запахи ці дуже слабкі і для людини непомітні. Тараканов ж вони привертають сильно.
Принцип дії гелів заснований на тому, що з'їв отруєну приманку тарган гине через 10-30 годин. Відбувається це в притулок, як правило - в оточенні інших тарганів. Родичі після загибелі комахи поїдають його хитнув оболонки, що мають запах самого гелю, і отруюються теж. Таким чином, один тарган запускає своєрідну ланцюгову реакцію, що приводить до загибелі безлічі тарганів.
на замітку
За твердженнями виробників, однієї краплі гелю розміром з рисове зерно достатньо для знищення 500 тарганів. Точно ці цифри навряд чи хтось перевіряв, але ефективність самих гелів при застосуванні в побуті безсумнівна.
Всі гелі від тарганів випускаються або у шприцах, або в тюбиках. У кожному разі, наносити на поверхню їх слід окремими невеликими краплями, бажано - недалеко від місць скупчення комах або шляхів їх переміщення.
Якщо тарганів у квартирі занадто багато, можна з цих крапель робити цілі доріжки біля плінтусів і щілин за меблями. Перед такою обробкою бажано провести ретельне прибирання в приміщенні, змести зі столу крихти і заховати харчові продукти.
Частота і кількість наноситься гелю залежить від самої його марки.
Розглянемо найбільш популярні на сьогодні гелі від тарганів детальніше ...

Глобал Гель

Випускається в тубах по 100 гр. Вважається одним з найефективніших гелів. Наноситься краплями в кутах тумбочок, меблів на кухні, біля плінтусів, поруч з радіаторами. Важливо наносити гель там, де його не зможуть дістати домашні тварини і діти.
Гель від тарганів Globol
Це важливо!
Сьогодні на ринку з'являються підробки гелю Глобал, дешеві і малоефективні. Обчислити їх нескладно: оригінальний гель виробляється в Німеччині і всі написи на упаковці наведені німецькою мовою. Крім того, оригінальна назва продукту - Globol, з другої «о». Підробки випускаються в упаковках, що повторюють дизайн оригіналу, але мають російськомовні написи і назва «Global».
Ціна гелю Globol становить 200 рублів за 100-грамовий тюбик. Одного тюбика достатньо для знищення тарганів у квартирі площею 40 кв. м.
відгук
«Хороший гель, дійсно допомагає позбутися від тарганів. Тільки якщо хочете їм повністю знищити прусаків, купіть і сусідам. А то вони все одно лізуть через вентиляцію і дохнуть вже в квартирі ».
Оксана, Кишинів

Гель від тарганів Раптор

В основі гелю Раптор лежить речовина цигалотрин, ефективний отрута проти комах, що проникає через стінки травного тракту в кров і нервову систему. В якості атрактантів для комах гель містить ароматизатори абрикоса та ванілі.
Гель від тарганів Раптор
Використовується так само, як і Глобал, але для зручності користування має на тюбику спеціальний подовжений ковпачок. Одного тюбика Раптор достатньо для позбавлення від тарганів приміщення площею 10 кв. м. При цьому сам гель слід наносити пунктирними лініями - 2-сантиметрові смужки гелю чергуються з 2-3 см проміжку.
Найбільш ефективне застосування гелю при дворазовою обробці приміщення з перервою на місяць.

Абсолют-гель

Вважається на сьогодні оптимальним засобом за поєднанням ціна-якість. Випускається в 125-грамових тюбиках вартістю 140 рублів.
Абсолют-гель
При застосуванні Абсолют-гель наноситься на поверхні окремими краплями, які згодом легко витираються вологою ганчіркою і не залишають слідів. Після обробки пік загибелі тарганів настає через 2-3 тижні. Нанесений гель зберігає свою ефективність протягом 4 місяців.

гель Домовик

Російська розробка, принципово нічим не відрізняється від інших отрав. Діючою речовиною є хлорпирифос, але 97% кошти складають аттрактанти і гіркоти. До останніх таргани не чутливі, але їх же не переносять домашні тварини і діти. Завдяки цьому навіть наткнувшись на краплі Домового, теплокровні мешканці квартири не будуть його поїдати.
Російський гель від тарганів Домовик теж дозволяє ефективно позбутися від тарганів
Гель наноситься окремими доріжками з крапель по краю плінтусів і близько сміттєвого відра, під раковиною і за шафами. При необхідності гель можна наносити на смужки паперу і розкладати їх під меблями. При найвищого ступеня зараженості приміщення таргани винищуються в ньому за 3-4 тижні.
відгук
«Беріть Домовик. Це наш продукт, проти наших тарганів. Один раз намажете і забудете про них. Ми з чоловіком виводили їх на квартирі, яку здаємо квартирантам, тарганів там були мільйони. Двох тюбиків вистачило на кухню і дві кімнати, за два тижні, поки мінялися вікна і завозилася меблі, вимерли, як динозаври. Відрами їх виносили ... »
Маша, Калуга
Додаткова зручність використання гелю обумовлена тим, що він упаковується в спеціальний шприц, видавити препарат і якого можна без залишків.

уничтожить тараканов

Просмотров: 2721 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0