Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить прусаков
16:01
Уничтожить прусаков

Уничтожить прусаков

уничтожить прусаков

Як назавжди знищити прусаків
Таргани - дуже живучі комахи. Вони здатні швидко пристосовуватися до навколишніх умов і до 2 місяців обходиться без їжі. Тим не менш, навіть у цих шкідників є слабкі місця і їх обов'язково потрібно використовувати для знищення прусаків.

Раз і назавжди позбавиться від тарганів дуже складно, особливо, якщо ви проживаєте в квартирі. Тому приготуйте себе до старанної роботи над чистотою свого будинку і запасіться інсектицидами.

Уничтожить прусаков

Як і чим труїти

На сьогоднішній день існує величезна кількість інсектицидів, дія яких спрямована не тільки на знищення тарганів, а й інших комах.

Вони продаються у вигляді аерозолів, пасток, гелів і таблеток. Така різноманітність засобів дозволяє боротися з комахами найрізноманітнішими способами і в самих важкодоступних місцях. Комбінуючи кошти і використовуючи їх одночасно, можна домогтися ще кращих результатів і знищити тарганів швидше. Крім того, під час боротьби з шкідниками засоби краще міняти, так як у прусаків до них виробляється «імунітет» і вони втрачають свою ефективність.

Уничтожить прусаков

Сьогодні, способів витравити таргана в будинку - величезна кількість. Якщо в будинку немає маленьких дітей і тварин, то кількість коштів, які можна використовувати значно збільшується.


 
Якщо ж у будинку є діти та / або домашні тварини і використовувати хімічні засоби не виходить, то в цьому випадку можна звернутися до народних рецептів. Вони менш ефективні, зате повністю безпечні для здоров'я людини.

що далі

Витравити комах раз і назавжди не так складно, як може здатися на перший погляд. Головне - не допустити їх повернення і розмноження.

Що для цього потрібно:

Вчасно проводити прибирання в приміщенні (особливо на кухні) і стежити за підтримкою санітарних норм.
Не залишайте на столах їжу і своєчасно змітайте крихти.
Не залишайте брудний посуд в раковині.
Протирайте кухонні поверхні від залишків води (наприклад, після прийому їжі або миття посуду)
Продукти харчування, що не зберігаються в холодильнику, бажано помістити в пластикову або скляну герметичну тару.
Слідкуйте за тим, щоб відро для сміття не наповнюється і щільно закривалося кришкою.
При боротьбі з тарганами головне пам'ятати, що без води вони можуть прожити до 7 днів, тому стежте за тим, щоб на кухні та у ванній не було відкритих і легкодоступних джерел вологи. В іншому випадку назавжди позбавиться від тарганів буде дуже і дуже складно.

Уничтожить прусаков

сусіди
Назавжди витравити тарганів можна буде в тому випадку, якщо у сусідів їх теж не буде. Наступне, що необхідно зробити - піти і розповісти вашим сусідам про способи боротьби з комахами і при необхідності допомогти їм у цьому.

Якщо ж у ваших сусідів прусаки залишаться, то ймовірність того, що з часом вони повернуться у вашу квартиру дуже висока.

Для тих людей, які проживають у приватному секторі все набагато простіше. Для того, щоб назавжди позбавиться від шкідників необхідно провести обробку приміщення і стежити за підтримкою чистоти та санітарних норм.

уничтожить прусаков

Просмотров: 1263 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0