Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить мышей
16:53
Уничтожить мышей

Уничтожить мышей

уничтожить мышей

Однією з найсерйозніших проблем є наявність мишей в будинку. Особливо неприємно, якщо вони з'явилися в квартирі. Позбутися від неприємних гризунів не так легко, як може здатися на перший погляд. Вони швидко розмножуються, тому знищення мишей - це те, на що треба покласти всі сили і засоби, поки кількість гризунів в будинку не стало страшним.
знищення мишей в квартирі

уничтожить мышей

Можна звернутися в санепідемстанцію, яка проведе дератизацію приміщення.
Можна впоратися з непроханими гостями самостійно;
Перший спосіб для тих, хто не хоче самостійно займатися гризунами, вникати в їхній спосіб життя або ж розбиратися в особливостях хімічних препаратів.
Серед очевидних плюсів такого підходу, будь то знищення мишей в приватному будинку або ж знищення мишей в квартирі: професіонали мають більше досвіду і знань.
Вони відповідально підійдуть до вашої проблеми і, цілком імовірно, незабаром ви забудете про мишей. Безумовно бригада дератизатори не підходить для тих, хто не має в своєму розпорядженні вільними грошима, адже коштує така послуга не дуже дешево.
Самостійне ж знищення мишей практикує більшість людей - це недорого і, якщо розібратися, цілком здійсненно. Головна зброя в цій боротьбі в тому, що миші - це не щури. Щури - хитрі й розумні, тому з ними досить складно впоратися. А ось миші цілком можуть піддатися на звичайний отрута і піти після цього. Однак розкладати отруту для щурів можуть собі дозволити тільки ті сім'ї, у яких немає домашніх вихованців, начебто собак чи котів.
 
уничтожить мышей
Знищення мишей народними засобами
За багато століть було придумано маса способів, як позбавити свій будинок від присутності гризунів. І багато з цих способів працюють дотепер так само надійно, як і раніше. Наприклад, спосіб з банкою і сиром. Вам потрібно взяти сир, банку і крупну монету. Прикріпіть сир на короткій нитці до дна скляної банки (наприклад, за допомогою пластиліну).
Банку треба поставити в місці, де ви неодноразово бачили миша, шийкою вниз, щоб усередині банки на ниточці звисав сир. Під горлечко слід покласти ребром моентку.Такім чином, коли миша полізе в банку за сиром, банку буде захлопнутися. Цей спосіб дуже дієвий, якщо в будинку є одна-дві миші. Якщо ж ви страждаєте від цілої зграї мишей, то краще вдатися до інших способів.

 

Уничтожить мышей

 

Просмотров: 1088 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0