Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить крыс
16:47
Уничтожить крыс

Уничтожить крыс

Уничтожить крыс

Нижче докладно описані способи самостійного знищення щурів у себе в оселі.
 
1. Цей метод винищення пацюків йде корінням в радянські часи і заснований на застосуванні широко відомого отрути "зоокумарин". Набуваєте в зоо або господарському магазинах цей препарат. Далі залишається приготувати "зілля", приготування якого описано нижче.
Смажите на олії цибулю; слід зазначити, що олія повинна бути запашним, для чого як не можна краще підійшло б нерафінована, вже багатьма призабуте соняшникова олія, що продається повсюдно в продуктових магазинах радянського часу. Додаєте крихти чорного хліба, насипаєте згаданий отрута, перемішуєте. І все. "Пекельна" суміш готова.
Недоліки: головний і основний недолік це те, що пацюки стали більш "розумними", вони намагаються уникати всяких викликають у них недовіру об'єктів. Крім того, існує думка, що пацюки стають ніби "імунними" до отрут.

 

уничтожить крыс

2. Купуєте в магазинах довгограючі таблетки "Шторм". Кладете спочатку одну біля лігва щури або в тому місці, де найчастіше помічаєте її появу. На наступний день, якщо таблетка пропала, кладете ще одну; знову дивіться на наступний день, якщо таблетки ні-кладете ще раз ... І так до тих пір, поки не виведуться щури. Пам'ятайте! Діє препарат не відразу, так що не поспішайте з висновком, що, мовляв, засіб неефективно.

3. Можна використовувати ще один простий, дідівський спосіб. Справа в тому що як щури, так і миші, обходять стороною місця колишніх згарищ і звичайно не гніздяться в будинках, відбудованих на місцях згорілих. Така поведінка гризунів пояснюється тим, що їх лапки стосуються золи, в якій міститься така речовина, як поташ, що має лужну реакцію і тому подразнюючу шкіру тварин. Для виселення щурів з приміщення (комори, стайні та ін.) Підлогу в коморі, стайні посипають остигнула золою. Якщо мова йде про дачному будинку, то спочатку спробуйте обробити золою льох самого будинку. Якщо це не допоможе, то присипте золою улюблені місця проживання щури в будинку або ж використовуйте інші методи по знищенню щурів.
 
уничтожить крыс 4. Якщо мешкають у вашому житлі чи іншому приміщенні щури настільки розумні, що уникають отрути або крисоловкі, то описаний нижче спосіб може спрацювати. Берете звичайну муку і ... гіпс. Так, так, звичайний, використовуваний на будівництві гіпс! Змішуєте їх у пропорції 1: 1. Запам'ятайте! Обидва змішуються компоненти повинні бути сухими! Отриману суху суміш насипаєте в улюблених місцях появи цих гризунів, краще в яку-небудь ємність. Тут же поруч ставите невелику ємність з водою. Як тільки щур з'їсть приготовану суміш і поп'є води, в шлунку у неї будівельна суміш затвердіє і щур загине.
 
5. Можна також використовувати спеціальний клей для лову щурів.

 

 

уничтожить крыс

 

Просмотров: 1174 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0