Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить клопов
16:17
Уничтожить клопов

Уничтожить клопов

Уничтожить клопов

Клопи можуть стати серйозною проблемою, якщо вчасно не вжити заходів по їх знищенню. Комахи організовують цілі колонії в місцях, не доступних для людей і світла, тому виявити їх гнізда дуже непросто. Найчастіше лігва клопів знаходяться у внутрішній частині меблів, за плінтусами, біля основи стін, зі зворотного боку килимів і картин, в сторінках старих книг та інших аналогічних місцях.

ЯК ДІЗНАТИСЯ, ЩО В будинку або квартирі З'ЯВИЛИСЯ постільних клопів?

До тих пір, поки не будуть визначені місцезнаходження гнізд, вивчати інформацію про те, як вивести клопів самостійно в домашніх умовах не має сенсу. Тільки після визначення вогнищ зараження можна буде приймати якісь заходи по боротьбі з комахами. Визначити, що в будинку з'явилися клопи, нескладно.

укуси клопів
Якщо виявите такі укуси з ранку, то майже напевно у Вас завелися клопи.
Найголовніша ознака появи клопів в будинку - укуси на шкірі домочадців. Візуально укуси являють собою плоскі рубці або припухлі шишки червоного кольору, що супроводжуються сильним свербінням. Укуси можуть з'являтися не щоночі і частіше з'являються на ногах і руках людини.

Побачити сліди постільних клопів можна і на ліжку, слідами нічного полювання паразитів стануть бурі плями на матраці і на простирадлі.

Виявити клопів можна також по скинутим порожнім шкуркам, яйця, тілам.

Якщо у вас виникли підозри на те, що в будинку з'явилися клопи, в першу чергу обстежте спальне місце, зокрема матрац.

У процесі обстеження не завадить використовувати ліхтарик, за допомогою якого можна виявити яйця і личинок клопів в швах виробу.

скелети клопів
У гніздах клопів скупчується безліч їх скелетів після линьки.
Постільні домашні клопи періодично линяють, в результаті чого залишають екзоскелети, які у великій кількості скупчуються в лігвищах комах. Чим більше поселення клопів в будинку, тим більше шкурок можна буде знайти в місцях їх укриття.

Доказом появи в будинку клопів стане неприємний солодкуватий запах.
Виявити клопів в будинку можна також за допомогою двостороннього скотча, яким можна обклеїти матрац і ліжко по периметру. Максимум через тиждень після установки пастки в неї попадуться клопи, звичайно, якщо вони дійсно оселилися в будинку.

Уничтожить клопов

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ БЛОЩИЦІ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я ЛЮДИНИ?

подарунок
Ці комахи можуть принести Вам не дуже приємні подарунки.
Виходячи на стежку війни, не завадить дізнатися ворога в обличчя. У нашому випадку - потрібно буде більше дізнатися про небезпеку, яку представляють клопи для людини. Справа в тому, що в слині паразита, так само, як і в інших комах є анестезуючу речовину. Клоп заморожує місце укусу, тому людина уві сні нічого не відчуває. Тим часом паразит отримує можливість за один раз зробити відразу кілька укусів доти, поки не добереться до каппіляров.
Тільки під ранок місця укусів відходять від анестезії і починають сильно свербіти, в деяких випадках на цьому місці утворюється пухир. У деяких людей на укуси виникає алергічна реакція, в результаті чого може знадобитися госпіталізація.

Кровоссальні комахи дійсно можуть представляти небезпеку, хоча офіційно цього не доведено. Виявляється, паразити можуть стати рознощиками:

чуми;
туберкульозу;
сибірки;
прокази та ін.
Виявивши клопів в будинку, найголовніше - не панікувати. Своєчасні заходи щодо знищення комах допоможуть вирішити проблему з мінімальним збитком.

ЯК ЗНИЩИТИ САМОСТІЙНО клопів ДОМАШНІХ

Найголовніше почати боротьбу проти клопів при перших же ознаках їх появи. Чим довше буде відкладатися знищення, тим складніше буде вивести паразитів самостійно. Як правило, сильно заражені приміщення з численними гніздами клопів найбільш ефективно очистити вийде виключно за допомогою фахівців із служб дезінсекції. Своїми руками без належного досвіду і набору хімічних професійних препаратів впоратися з клопіним навалою навряд чи вийде.

Клопи - це просто комахи, смертні, хоча і живучі. Їх дійсно можна винищити, якщо задатися метою і діяти терпляче, не залишаючи комахою шансів на виживання. У боротьбі можна використовувати найрізноманітніші засоби, в тому числі і в комплексі.

Один із способів позбавлення від клопів в домашніх умовах - вакуумна очищення меблів, білизни, одягу в будинку. В процесі очищення можна буде добитися знищення не тільки дорослих особин, але і личинок і яєць. Особливо ретельно потрібно буде обробити пилососом тріщини в підлозі, меблі, важкодоступні місця, куди не потрапляє світло. Після обробки вакуумний мішок з пилососа потрібно буде утилізувати.

Для багатьох боротьба з клопами пов'язана з самостійно застосовуваними ефективними спреями проти комах. Обробляти спреєм необхідно всі можливі області зараження, уникаючи його потрапляння на предмети особистої гігієни, посуд, продукти харчування. Знищити постільної клопа на одязі або постільній білизні можна, скориставшись послугами хімчистки або ж самостійно простирав речі у воді з температурою не нижче 90 градусів. Обробити гарячою водою також потрібно буде іграшки та інші предмети, для яких це припустимо.

Уничтожить клопов

ремонт
При позбавленні від клопів без ремонту буде не обійтися.
Якщо в приміщенні відійшли плінтуса, багети, шпалери від стін, то потрібно буде в швидкому порядку провести косметичний ремонт:

підклеїти шпалери;
закрити тріщини в стінах;
підклеїти багети;
закріпити плінтуса.
У разі неможливості обробки заражених предметів, від них краще буде позбутися назавжди.

Уничтожить клопов

Важливо розуміти, що виведення клопів - це складна процедура, тому потрібно бути готовими до того, що процедури з очищення приміщення доведеться повторювати кілька разів з інтервалом в 7-10 днів. Якщо часу і сил на проведення декількох обробок поспіль у вас немає, то оптимальним варіантом стане найняти досвідчених дезінсектор. Майстри оглянуть приміщення, визначать ступінь його зараження і підберуть максимально ефективний спосіб знищення комах.

ПОПУЛЯРНІ ЗАСОБИ ВІД клопів ДОМАШНІХ

Уничтожить клопов

Гет - засіб від клопів
Сучасні засоби від клопів практично не токсичні і загальнодоступні.
Сьогодні розроблено безліч засобів проти клопів та інших повзаючих комах, серед яких можна вибрати порошки, спреї, розчини, як токсичні зі стійким запахом, так і повністю безпечні для здоров'я людини. Найпопулярніші засоби - це «Лактерін», «Перфос-П», «Гет», «Ріпан», «Фоксід», «Неопін» та багато інших. При використанні більшої частини цих коштів потрібно буде дотримуватися запобіжних заходів, прописані у доданих інструкціях.

Серед старих перевірених домашніх рецептів найактуальнішими і раніше залишається скипидар, гас, господарське мило і спирт. Компоненти змішують до утворення розчину, здатного знищити клопів в будинку. Ще один спосіб боротьби з клопами - виморозити їх. Невеликі предмети можна покласти в морозильну камеру або винести на балкон взимку, меблі бажано винести на веранду, де можна буде залишити її без нагляду не менше ніж на 2-3 години при температурі -20 градусів за Цельсієм.

Якщо всі методи боротьби з клопами виявилися безрезультатними і комахи продовжують плодитися, кусаючи вас ночами, то потрібно буде терміново дзвонити в службу дезинсекцii.

уничтожить клопов

Просмотров: 2182 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0