Главная » 2015 » Январь » 3 » Уничтожить блох
16:26
Уничтожить блох

Уничтожить блох

Уничтожить блох

Курс молодого бійця: знищення бліх в квартирі

Перш за все, потрібно визначити ворога. Якщо ви вивчаєте питання про те, як позбутися домашніх бліх, значить, ворог вже виявлено і ідентифікований. Якщо ж ні, варто уточнити декілька моментів:
з'ясувати, стрибають ці комахи;
локалізувати місця укусів - блохи в основному кусають ноги;
спробувати взяти «язика» - тобто відловити комаха і порівняти його з фотографією блохи.
Отже, це все-таки блохи. Тепер варто освіжити знання про бажаних місцях проживання противника, підготувати обмундирування для планомірних військових дій, розробити план майбутньої операції і подбати про те, що б у ворога не виникало думки повернутися і помститися. Але про все по порядку.
Ймовірні місця проживання бліх
Перед тим, як позбутися від бліх у квартирі, слід визначитися з тими поверхнями, які необхідно обробляти найбільш ретельно. Відразу варто уточнити, що до питання про виведення бліх при наявності домашнього звірини ми повернемося в кінці статті. Поки основним питанням на порядку денному буде: як позбутися від бліх будинку.
Блохи, особливо земляні (або побутові), воліють селитися по всій квартирі, на висоті не більше метра-півтора від рівня підлоги. Саме тому якщо у вас гостюють саме блохи земляні - боротьба з ними буде вестися як раз до цієї висоти.
Найбільш кращі з точки зору бліх такі затишні містечка, як ваша ліжко, палас, м'які іграшки, щілини і плінтуса. Ідеальним місцем проживання блохи вважають місця проживання домашніх тварин, кухонну мийку, іноді - меблі. Тобто простіше перерахувати місця, де їх немає. Хоча ні, неправильно, швидше потрібно знати, що вони є скрізь.
Знання про те, що вони заповзають в самі затишні куточки вашого будинку, дозволить найбільш вірно відповісти на питання як позбутися швидко від бліх. Адже швидко - це вирішальний чинник, чи не так?
Обробка від бліх - ваш арсенал
Стратегічною зброєю в майбутній боротьбі стане пилосос, так як він незамінний при обробці багатьох ворсистих або нитяних поверхонь, які можуть містити яйця бліх. Але не забудьте його теж обробити після проведення дезінсекції, а то він стане інкубатором наступного покоління цих шкідників!
Крім цього знадобиться стандартний набір для прибирання будинку. Тобто ганчірки, швабра, якісне дезінфікуючий засіб, відро і вода.
Не забудьте приготувати засоби особистого захисту: гумові рукавички і захисну респіраторну маску.
Ну і цвях програми - сам засіб для дезінсекції. В принципі, придатним буде будь-який засіб, що має позначку «для знищення повзаючих комах», навіть самий банальний «Діхлофос». Проте все ж зверніть увагу на склад інсектициду і його основна діюча речовина - це вбереже вас від можливих побічних ефектів.
У аерозольних засобів, якими в основному і ведеться боротьба з блохами у квартирі, витрата складає приблизно один балон препарату на 10 кв.м., тому можна ретельно розрахувати потрібну вам кількість засобу.
Боротьба з блохами професійними засобами може бути більш ефективною, але менш вигідною: Мікрогранульована професійні препарати, такі як «Сінузан», «Біорін», «Ефективна від Ультра», «Емпайр» або «Хлорпірімарк», продаються тільки в об'ємних упаковках. Однак вони на порядок вище побутових аналогів в плані безпеки і тривалості впливу.
Підсумуємо все необхідне:
пилосос;
парогенератор;
стандартний набір для прибирання квартири;
засоби особистого захисту;
інсектицид.
Підготовка приміщення до майбутнього заходу
Перед тим, як позбутися земляних бліх раз і назавжди, варто підготувати квартиру до подальшої обробки. Перед початком дезінсекції необхідно:

Уничтожить блох

 
зробити ретельну вологе прибирання;
прибрати продукти харчування, ретельно упакувавши їх;
при наявності акваріума - закрити його, відключивши компресор;
холоднокровних амфібій і рептилій видалити з оброблюваної квартири;
на теплокровних вихованців надіти спеціальні протиблошині нашийники;
після обробки приміщення через дві години його варто провітрити, а ось прибирання краще не робити кілька днів.
Стратегічний план військових дій: обробка приміщення
Залежно від площі квартири, обробка квартири від бліх може займати від сорока хвилин до декількох годин. За цей час ви повинні зробити наступні дії:
Особисті речі, білизну, тапки і м'які іграшки, все тканинні вироби необхідно перепрати.
Ковдри, матраци та подушки ретельно вибити і по можливості вивісити на сонці. Якщо ж такої можливості немає - постарайтеся обробити їх парогенератором.
Ретельно вимити всю квартиру з сильним дезинфікуючим засобом.
Пропилососити все пористих поверхнях, килими, дивани, ліжка.
Обробити абсолютно всю квартиру засобом від комах, не пропускаючи жодної щілини - не давайте комахою шансу на життя! Адже єдиний спосіб як позбутися від укусів бліх - це під корінь винищити цих паразитичних комах!
Вийти з квартири не менше ніж на дві-три години.
Прийшовши в квартиру - провітрити її.
Протерти всі робочі поверхні. Розпакувати їжу, дати повітря рибкам і тд і тп.
Забути про прибирання на кілька днів.

Уничтожить блох

Ну ось, тепер все зроблено за правилами і можна відпочити. Ах ні, у вас же напевно є чотириногий улюбленець!
Обробка від бліх домашніх вихованців
Будь-який досвідчений господар домашньої тварини напевно знає, як боротися з блохами у свого улюбленця. Однак є й такі господарі, які зіткнулися з цим уперше.
Перш за все, блохи у тварин «кучкуються» в найважчих для доступу тваринного місцях: за вухами, у хвоста, на холці і у крупа.
Сучасні засоби від бліх можна купити в будь-якому зоомагазині, вони в загальній масі поділяються на п'ять основних груп: краплі на холку, таблетки, шампуні, нашийники та спреї. Виберете відповідний для вашої тварини метод і вперед, по інструкції!
Терміни повного позбавлення квартири від бліх
Звичайно ж, думаючи про те, як знищити бліх в квартирі, багато хто вірить зазначеної на упаковці інсектицидів фразі «блохи помирають протягом години». Однак це не зовсім вірно.
Після обробки квартири засобом блохи помруть. Як і обіцяно - протягом години. Але! Днів через 5-7 з'являться нові комахи, які вилупилися з залишених яєць. Нове покоління, знову натрапивши на засіб (ви ж не мили підлоги і стіни, як і було вказано, вірно?), Знову вимре. Однак, можливо, теж спробує залишити потомство ... Наступне навала слід чекати тижнів через два, до цього моменту краще повторно обробити квартиру, якщо використовується раніше засіб має обмеження по терміну дії. Саме тому питання як позбутися постільних бліх не так простий, як пишуть виробники інсектицидів.
Мудрість минулих поколінь - народні засоби
Не варто забувати і про такий величезний пласт можливостей, які дають нам народні засоби від бліх. Отже, що ж радить нам народна мудрість?
Різкий запах блохам неприємний. Цей факт помітили наші предки і взяли на замітку. Для вигнання бліх народом застосовується концентрований настій таких трав, як евкаліпт, пижмо, полин, м'ята.
Ефективним засобом вважаються свіжі соснові тирсу.
Харчова сода - універсальний продукт на кухні. Допоможе вона, за народною думкою, і в цьому випадку.
Обробка приміщення сумішшю часнику і пивних дріжджів теж призведе до вигнання бліх. Але може вигнати з дому і всіх інших мешканців ...
Альтернативні методи - допомога професіоналів
Взагалі, виведення бліх власними силами - річ далеко не найпростіша, бюджетна і швидка. Самостійність може обернутися для обивателя втраченими вихідними, круглої сумою в господарському відділі, а може навіть і інтоксикацією. Тому в сучасному суспільстві прийнято довіряти питання якісної дезінсекції професійним агентствам.
Однак іноді це може бути занадто накладно, а ситуація з блохами розвиватися в напрямку «люди або блохи - боротьба на виживання», тому як жити вдома за наявності бліх просто неможливо. У цьому випадку самостійна боротьба єдиний вихід їх ситуації, і ми щиро бажаємо вам перемоги!

уничтожить блох

Просмотров: 2203 | Добавил: Tort
Всего комментариев: 0